3, 2, 1 ... Wakacje!!!

https://mentorui.pl/blog/40/3-2-1-wakacje

autor: Mentor Ubezpieczenia,

Już niebawem kończy się rok szkolny. Wielu z nas planuje wybrać się na wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Myśląc o podróżach weźmy też pod uwagę możliwe ryzyka, to pozwoli nam odpowiednio wcześnie przygotować się i wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Warto przed wyjazdem nie tylko sprawdzić, czy wszystko jest spakowane, prawidłowo zarezerwowane i opłacone, ale także czy odpowiednio zatroszczyliśmy się o bezpieczeństwo własne i naszej rodziny. Najlepszym rozwiązaniem jest polisa turystyczna.

Ta, którą znajdziesz w naszej ofercie cieszy się ostatnio ogromnym powodzeniem, sprawdź sam dlaczego -> https://mentorui.pl/turystyka

Chcesz wyjechać za granicę ? Pamiętaj o zabezpieczeniu finansowym w razie nieszczęśliwych wypadków. Koszty leczenia poza Polską często są bardzo wysokie. Bądź przezorny.

Wyjeżdżając na wakacje chcemy wrócić wypoczęci, opaleni i zdrowi. Nikt nie wie, czy nie zdarzy się wypadek, czy nie będziemy potrzebowali leczenia lub pomocy assistance. Dlatego tak ważne jest, by jeszcze przed wyjazdem przygotować się na różne scenariusze.

Amatorsko uprawiasz sport na urlopie ? Rozszerz zakres. Przewozisz cenny bagaż ? Ubezpiecz go. Chorujesz przewlekle ? Polisa turystyczna obejmuje twoje leczenie także na urlopie. Znajdziemy rozwiązanie na każdy przedurlopowy problem. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo swoje lub rodziny, skontaktuj się z nami.

Jeśli masz pytania, zadzwoń 56 660 12 02, chętnie doradzimy i pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

© 2009 - 2024 Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. Regulamin Polityka Prywatności o Mentor Ubezpieczenia Kontakt Cookies