Ubezpieczenie dziecka

https://mentorui.pl/blog/41/ubezpieczenie-dziecka-

autor: Mentor Ubezpieczenia,

Niebawem zaczyna się rok szkolny. Wyprawka już pewnie jest kompletowana. Nowe ubranie, buty, plecak, zeszyty i książki już czekają, a czy pomyślałeś też o bezpieczeństwie Twojego dziecka ?

Szkoła to miejsce, w którym codziennie może dojść do nieszczęśliwego wypadku. Jedna nauczycielka odpowiada za grupę ok. 20 dzieci. To powoduje, że w chwili upadku, uderzenia, czy poparzenia jednego z nich, reaguje z opóźnieniem.

Nie uchronimy dziecka przed każdym potknięciem, nie sposób też mieć malucha cały czas „na oku”, jednak ubezpieczenie da nam pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku nasze dziecko otrzyma świadczenie. Dzięki temu nam będzie łatwiej mu pomóc. Odszkodowanie wypłacane jest nie tylko za pobyt w szpitalu, ale także za czas rehabilitacji oraz na niezbędne leki i pomoce medyczne, dzięki którym szybciej i bez dodatkowych nakładów finansowych dziecko będzie wracać do zdrowia.

Co ważne w obecnej sytuacji, polisa obejmuje również pobyt w szpitalu w wyniku zarażenia COVID-19. Wszelkiego rodzaju wypadki, odmrożenia, oparzenia, czy zatrucia, to niestety zdarzenia, które mogą dotknąć każde dziecko. Dlatego tak ważna jest odpowiednia opieka i edukacja małego człowieka, wyjaśnienie mu jak należy postępować, by uniknąć bolesnych zdarzeń. Są jednak sytuacje losowe, na które nie mamy wpływu ani my, ani nasze pociechy.

Dlatego świadomi tego faktu rodzice decydują się na ubezpieczenie dziecka poza szkołą. Dzięki temu zyskujesz szerszy wariant, wyższą sumę ubezpieczenia przy niższych składkach w porównaniu do standardowej oferty w placówkach oświatowych.

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie na nowy rok szkolny Oferta Szkolna 

W tym roku poszerzamy ofertę o dodatkowy wariant, a dla wszystkich Klientów Mentora mamy specjalną zniżkę aż -15% na każde ubezpieczone dziecko. Wpisz MUI-33 i kliknij "przelicz". 

Zobacz też filmik w instrukcją jak zawrzeć polisę:

© 2009 - 2022 Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. Regulamin Polityka Prywatności o Mentor Ubezpieczenia Kontakt