Ubezpieczenie dziecka

https://mentorui.pl/blog/41/ubezpieczenie-dziecka

autor: Mentor Ubezpieczenia,

Niebawem zaczyna się rok szkolny. Wyprawka już pewnie jest kompletowana. Nowe ubranie, buty, plecak, zeszyty i książki już czekają, a czy pomyślałeś też o bezpieczeństwie Twojego dziecka?

Szkoła to miejsce, w którym codziennie może dojść do nieszczęśliwego wypadku. Jedna nauczycielka odpowiada za grupę ok. 20 dzieci. To powoduje, że w chwili upadku, uderzenia, czy poparzenia jednego z nich, reaguje z opóźnieniem.

Nie uchronimy dziecka przed każdym potknięciem, nie sposób też mieć malucha cały czas „na oku”, jednak ubezpieczenie da nam pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku nasze dziecko otrzyma świadczenie. Dzięki temu nam będzie łatwiej mu pomóc. Odszkodowanie wypłacane jest nie tylko za pobyt w szpitalu, ale także za czas rehabilitacji oraz na niezbędne leki i pomoce medyczne, dzięki którym szybciej i bez dodatkowych nakładów finansowych dziecko będzie wracać do zdrowia.

Co ważne zakres polisy obejmuje także:

  • zwrot kosztów wycieczki szkolnej NNW - gdy dziecko nie może wziąć udziału w wycieczce ze względu na wypadek polisa gwarantuje zwrot kosztów wycieczki szkolnej. 
  • Zwrot kosztów leczenia stomatologicznego po NW do 300 zł
  • Korepetycje po NW 
  • Pakiet kleszcz i rozpoznanie boreliozy
  • Opieka nad dzieckiem przebywającym w szpitalu w wyniku NW i nowotoworu
  • Wrodzona wada serca
  • Hejt Stop - pomoc informatyczna, psychologiczna, prawna.

Udało nam się utrzymać warunki z ubiegłego roku bez podniesienia stawki, oferta więc jest naprawdę konkurencyjna na rynku. Szeroki zakres obejmuje najczęściej zgłaszane szkody oraz ryzyka związane z ponoszeniem dużych kosztów, jak np. rehabilitacja, czy zwrot kosztów aparatu słuchowego. 

 Wszelkiego rodzaju wypadki, odmrożenia, oparzenia, czy zatrucia, to niestety zdarzenia, które mogą dotknąć każde dziecko. Dlatego tak ważna jest odpowiednia opieka i edukacja małego człowieka, wyjaśnienie mu jak należy postępować, by uniknąć bolesnych zdarzeń. Są jednak sytuacje losowe, na które nie mamy wpływu ani my, ani nasze pociechy.

Dlatego świadomi tego faktu rodzice decydują się na ubezpieczenie dziecka poza szkołą. Dzięki temu zyskujesz szerszy wariant, wyższą sumę ubezpieczenia przy niższych składkach w porównaniu do standardowej oferty w placówkach oświatowych.

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie na nowy rok szkolny Oferta Szkolna 

W tym roku poszerzamy ofertę o dodatkowy wariant, a dla wszystkich Klientów Mentor UI mamy specjalną zniżkę aż -15% na każde ubezpieczone dziecko. Wpisz 455-31 i kliknij "przelicz". 

Zobacz też filmik w instrukcją jak zawrzeć polisę:

© 2009 - 2024 Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. Regulamin Polityka Prywatności o Mentor Ubezpieczenia Kontakt Cookies