Mentor Ubezpieczenia Toruń - Mentor Ubezpieczenia
ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, rekomendujemy kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem email.

Wystawiamy polisy zdalne, bez konieczności wizyty w biurze.

Zapraszamy do Mentor Ubezpieczenia Toruń, czołowej agencji ubezpieczeniowej w Toruniu. Do każdego Klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a nasze indywidualne podejście pozwala na znalezienie optymalnego ubezpieczenia, które będzie realnym zabezpieczeniem dla Klienta. Wielką uwagę przykładamy do jakości ochrony ubezpieczenia.

Wjazd od strony ul. Św. Józefa. Prosimy o pobranie biletu na wjeździe oraz zabranie go ze sobą do biura. Parking dla Klientów bezpłatny.

Adres

ul. Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń

Godziny otwarcia


Mentor Ubezpieczenia Toruń - Mentor Ubezpieczenia - ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń, agencja ubezpieczeniowa w mieście Toruń. Ubezpieczenia Toruń.

Nasi specjaliści przedstawią Państwu najlepsze propozycje ubezpieczeń OC i AC. Bogata oferta ubezpieczeń komunikacyjnych to tylko część zakresu naszej oferty.

Z pełnym profesjonalizmem oraz zangażowaniem dopasujemy do Państwa potrzeb zakres ubezpieczenia domu, mieszkania, a także ubezpieczenia podróżnego (turystycznego).

Posidamy szeroką ofertę ubezpieczeń na życie oraz wiele innych produktów.

+48 56 660 12 02

+48 56 660 12 18

© 2009 - 2021 Mentor Ubezpieczenia Indywidualne sp. z o.o. Regulamin Polityka Prywatności o Mentor Ubezpieczenia Kontakt