Najczęsciej zadawane pytania - Pakiet MentorSkorzystaj z przycisku Dołącz i dołącz do nas aby być na bieżąco z dedykowanymi promocjami dla Służby Więziennej. Dołączyć można również telefonicznie 566424183

Dzięki dołączeniu do Pakietu Mentor otrzymujesz informacje o nowych promocjach, konkursach i zniżkach dla SW. W jednym miejscu widzisz wszystkie swoje polisy, zyskujesz punkty, którymi możesz opłacić kolejne składki.  

Pakiet Mentor to ubezpieczenia dedykowane SW. Jesteśmy specjalistami w ubezpieczeniach dla służb mundurowych. Dzięki temu oferta, którą dla Was tworzymy jest niespotykana i bezkonkurencyjna. Możemy zaproponować większe rabaty, a dzięki organizowanym konkursom i promocjom składkę można obniżyć lub opłacić ją korzystając z zgromadzonych punktów w Pakiecie Mentor.  

Chcemy tworzyć miejsce, w którym Funkcjonariusze i Pracownicy SW znajdą dedykowane dla siebie rozwiązania w zakresie ubezpieczeń zarówno komunikacyjnych, jak i majątkowych, turystycznych, czy szkolnych. 

Kupując ubezpieczenie otrzymujesz od nas punkty, które widzisz na swoim koncie. Punkty można zbierać i opłacać nimi kolejne polisy.

Zadzwoń pod 56 642 41 83, poinformuj doradcę, że chcesz wykorzystać zebrane punkty do opłacenia składki za polisę. Od kwoty polisy odejmiemy ilość zebranych przez Ciebie punktów. Jednocześnie możesz korzystać z stałych promocji oraz aktualnych konkursów.

Chcesz skorzystać z Pakietu Mentor?

Skorzystaj z aktualnej promocji! Oddzwonimy do Ciebie z specjalną ofertą dla Funkcjonariuszy i Pracowników SW.

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj później.

Wiadomość wysłana

Znasz datę końca swojej polisy?

Przypomnimy Ci o niej i przygotujemy nową propozycję. Zaznacz datę już dziś i skorzystaj z gwarancji najniższej ceny

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj później.

Wiadomość wysłana